Kateykköset Oy Yhteystiedot

Kateykköset Oy on vuonna 2013 perustettu kattoremontteihin erikoistunut yritys. Teemme vuosittain noin 300 kattoremonttia. Kateykköset työllistää parikymmentä suomalaista alan ammattilaista joilla on yli 1000 kattoremontin kokemus. Kotipaikkamme on Kokkola, jossa meillä on noin 600m² verstas ja toimistotilat. Toinen toimipisteemme on Vantaalla.


Y-tunnus

2542064-2


Keski-Pohjanmaa

Hiekkapurontie 8, 67200 Kokkola
0400 770 7990400 770 799

Pohjanmaa

0400 535 0770400 535 077

Uusimaa

Rullakuja 5, 01450 Vantaa
0400 497 1990400 497 199



Laskutus


Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori

OpusCapita Group Oy - Itella (003710948874)

Verkkolaskuosoite

003725420642

OVT-tunnus

003725420642

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Kateykköset Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91045
00021 LASKUTUS


Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Pyydä ilmainen arvio kattoremontista

Teemme ripeitä kattoremontteja tinkimättömällä ammattitaidolla. Meille tärkeintä on toimiva lopputulos ja tyytyväinen asiakas. Pyydä heti maksuton arvio kattoremontistasi.

Nimi*
Paikkakunta*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*

Henkilöstö

Keski-Pohjanmaa & Pohjanmaa

Miska Salmela

Miska Salmela

Laskutus

0400 774 8320400 774 832
miska@kateykkoset.fi
Matias Salmela

Matias Salmela

Asennusjohtaja

matias@kateykkoset.fi
Reijo Alapiha

Reijo Alapiha

Myynti & markkinointi sekä suurkohteet

0400 770 7990400 770 799
reijo@kateykkoset.fi
Antti Laulumaa

Antti Laulumaa

Myynti

0400 985 1990400 985 199
antti@kateykkoset.fi
Topias Honkaniemi

Topias Honkaniemi

Myynti/Försäljning

0400 535 0770400 535 077
topias.honkaniemi@kateykkoset.fi
Simo Manninen

Simo Manninen

Myynti

0400 774 8330400 774 833
simo.manninen@kateykkoset.fi

Uusimaa

Tero Ylipuranen

Tero Ylipuranen

Myynti

050 5058 244050 5058 244
tero@kateykkoset.fi
Joni Heinonen

Joni Heinonen

Myynti

050 5058 243050 5058 243
joni@kateykkoset.fi